Ostrzałka do noży i nożyczek z przyssawką - mix kolorów
- Ostrzałka do noży i nożyczek jest praktyczna i bezpieczna, a za pomocą mocnej przyssawki można zamontować ją na blacie. Osełkę wystarczy ostrze kilkakrotnie włożyć i przesunąć pomiędzy elementami ostrzącymi.
Ostrzałka do noży i nożyczek z przyssawką - mix kolorów

Opis produktu
Ostrzałka do noży i nożyczek jest praktyczna i bezpieczna, a za pomocą mocnej przyssawki można zamontować ją na blacie. Dzięki przyssawce nie trzeba trzymać w ręce osełki podczas ostrzenia narzędzi dlatego jest bezpieczna.
Ostrzałka bez problemu zmieści się w kuchennej szufladzie, można ją zabrać ze sobą na kemping, wycieczkę, na ryby itp.

Ostrzenie noży jest łatwe i nieskomplikowane. Ostrzałkę kładziemy na płaskiej powierzchni i naciskamy dźwignię, aby przyssawka mocno przyległa. Następnie wystarczy ostrze kilkakrotnie włożyć i przesunąć pomiędzy elementami ostrzącymi. Ważne aby przesunąć pomiędzy nimi zgodnie z kierunkiem wskazanym strzałką.
Dane techniczne
- Kolor: czerwony, niebieski (wysyłany losowo)

W zestawie
- Ostrzałka do noży i nożyczek z przyssawką - 1 szt
Kolor wysyłany losowo (niebieski, czerwony).