Darmowa dostawa od 500,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Wieszaki kuchenne

( ilość produktów: 47 )

Kuchenne wieszaki to nie tylko gadżet poprawiający organizacje przechowywania w kuchni. jest to także akcesorium, które w łatwy sposób może odmienić wygląd kuchni, nadając jej przy tym klasy i designerski wygląd. W ofercie abc-home.pl znajdziesz szeroką game wieszaków i haczyków, które pomogą Ci odmienić wygląd Twojej kuchni i usprawnić jej działanie.
Większość naszych propozycji to wieszaki kuchenne bez wiercenia. Montowane na przyssawki lub na mocna dwustronną taśmę.

Wieszaki na ręcznik papierowy

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy rożnego rodzaju wieszaki na papierowe ręczniki. Jest to zdecydowanie prostszy i mniej problematyczny sposób na przechowywanie szerokiej rolki ręcznika papierowego. Nie dość, że pozostanie on w jednym, konkretnym miejscu, to sam proces oddzielania kolejnych listków nie przysporzy Ci kolejnych problemów. Ręcznik nie rozwinie się mocniej niż obie tego życzysz. W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzai uchwytu na ręcznik papierowy. Montowany na szafce, który bez problemu przełożysz w inna lokalizację. Ponadto, możesz go wykorzystać także jako wieszak kuchenny na ścierki. Jeśli szukasz bardziej trwałego rozwiązania, proponujemy jeden z wieszaków przyklejanych do ściany lub pod szafkę wiszącą.

Organizacja przyborów kuchennych

Chyba każdy kto lubi gotować, wie jak ważne i przydatne jest zorganizowanie najczęściej używanych przyborów. W miejscu łatwo dostępnym i wygodnym do sięgnięcia w każdej chwili. Własnie dlatego w naszej ofercie znajdują się ścienne wieszaki w formie listwy z haczykami. Idealne rozwiązanie do zorganizowania najpopularniejszych w kuchni przyborów. W tym przypadku sprawdzi się także podwieszany pod szafkę wieszak dedykowany do przechowywania kubków.

Pojedyncze wieszaki i haczyki

Chyba najpopularniejszym rodzajem uchwytów w kuchni są pojedyncze haczyki czy wieszaki. Przyklejane do ściany zawieszane na szaflach czy relingach, są wygodną i uniwersalną formą organizacji kuchennej. Idealne na ścierki, fartuszki czy kuchenne przybory. Wśród nich mamy także wieszaki na misę czy na pokrywki garnków.

pixelpixelpixelpixel