Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Organizacja szuflady

( ilość produktów: 14 )

Nie ważne co trzymasz w swojej szufladzie, w końcu stanie się ona siedliskiem chaosu i nieporządku. To niepisane prawo, tak samo jak ginące w pralce skarpetki. Dlatego własnie jesteśmy my i nasze gadżety, które pomogą Ci zminimalizować ryzyko powstania czarnej dziury w Twojej szufladzie.

Jak zorganizowac szuflady?

Pomysłów i rozwiązań jest mnóstwo. My jednak proponujemy Ci ten prosty i wygodny - przegródki do szuflady. By dopasować je do potrzebnych wymiarów, wystarczy odlamać je lub odciąć w wybranym miejscu. Kolejne elementy przegródek bezproblemowo łączą sie z soba, tworząc prosta ale wygodną konstrukcje. Taką, która sprawdzi się niemal w każdej szufladzie bez względu na to co jest w niej przechowywane.

Szuflada podwieszana pod biurko

A co gdy Twoja szuflada to za mało? Albo gdy biurko przy którym pracujesz nie ma jej wcale? Wtedy mamy dla Ciebie podwieszaną pod biurko, szufladę samoprzylepna. Proste i wygodne rozwiązanie, które pomoże Ci w kryzysowych sytuacjach. Tego typu szuflada sprawdzi się nie tylko przy biurkach ale także jako dodatkowa skrytka wewnątrz szaf czy większych szuflad.

pixelpixelpixelpixel