Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Filtry i perlatory

( ilość produktów: 6 )

Filtr wody to proste i wygodne rozwiązanie dla polepszenia jakości wody w domu. Montowany do kranu filtr wody to rozwiązanie nie wymagające remontu, a jedynie kilku prostych ruchów w celu montażu.

Filtrowanie wody w domu

Woda to podstawowa cześć naszego życia. Bez niej nie jesteśmy w stanie istnieć. Jednak mając wybór pomiędzy wodą wartościowa, czystą od zagrażających nam zanieczyszczeń, a tą, która może nam zaszkodzić, wybór będzie prosty. By cieszyć się oczyszczoną wodą z domowego kranu, wystarczy zamontować niewielkich rozmiarów filtr wody na kran. Zaledwie kilka ruchów wystarczy by domontować go do kranu i cieszyć się wodą oczyszczoną z potencjalnie szkodliwych składników.

Alternatywa dla butelkowanej wody

Butelkowana woda łatwo dostępna w sklepach wydaje się nam być wygodnym rozwiązaniem. Jednak poza wygodą niewiele w niej plusów. Jednorazowy plastik nie jest ekologicznym rozwiązaniem sam w sobie. Generuje dodatkowe śmieci, a sam proces produkcji i transportu wody butelkowanej to dodatkowe obciążenie dla naszego ekosystemu. Podczas gdy woda jaką posiadamy w naszych kranach jest dla nas o wiele lepszym rozwiązaniem. Ekologiczniejszym, prostszym i bardziej ekologicznym. Wszystko właśnie dzięki możliwości zamontowania w domu filtrów wody na kranie.

Perlator jako ogranicznik wody

Głównym zadaniem perlatora wody jest napowietrzenie wody wypływającej z kranu. Dzieje się tak dzięki sitku o niewielkich oczkach jakie posiada perlator. Jednak nie jest to jedyna funkcja jaką spełnia perlator wody. Podstawowy perlator wody jest również w stanie zmniejszyć zużycie wody. koszt takiego urządzenia, jest niewielki, a możliwości jakie niesie ze sobą jego użytkowanie są ogromne.

pixelpixelpixelpixel