Darmowa dostawa od 500,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Hydraulika

( ilość produktów: 7 )

Syfon umywalkowy to element niezbędny w wyposażeniu kuchni czy łazienki. Niewidoczny, a spełniający niezwykle ważną role. Nie dość, że zatrzymuje większe zabrudzenia to zatrzymuje brzydkie zapachy , które pod postacią gazów mogą wydobywać się z kanalizacji. Syfony do umywalek to proste konstrukcje, łatwe w montażu co sprawia, że poradzi sobie z nimi każdy.
Syfony, jakie znajdziesz w naszej ofercie maja niewielkie rozmiary, dzięki czemu bez problemu zmieścisz je nawet w najmniejszej szafce.

Elastyczna rura do syfonu

Poza syfonem butelkowym, w naszej ofercie znajdują się także jego elementy składowe. Jeśli nie potrzebujesz całej konstrukcji, możesz u nas nabyć samą elastyczną rurę do syfonu w dwóch długościach 40 cm i 80 cm. Dzięki temu zyskasz możliwość naprawy ewentualnej usterki.

Elastyczna przedłużka baterii kuchennej

Jeśli twój kuchenny kran nie jest w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom i dotrzeć z strumieniem wody w każde miejsce, może to czas by zastosować elastyczną przedłużkę kuchennej baterii. Sam montaż przedłużki to zaledwie kilka ruchów. Wystarczy wkręcenie jej do baterii by móc korzystać z udogodnienia jakie zapewnia przedłużka baterii kuchennej.

Pokaż tylko Pokaż tylko
Przedział cenowyPrzedział cenowy
pixelpixelpixelpixel