Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

DIY

( ilość produktów: 108 )

Czym jest DIY? Do It Yourself, bo tak należy rozwinąć ten skrót, to nic innego jak motywacja do samodzielnego działania. Do stworzenia czegoś z niczego. Absolutnie samemu, bez żadnych barier i ograniczeń. Jedynym co może Cię ograniczyć jest twoja kreatywność i pomysłowość. My zadbamy byś łatwo i szybko mógł dostać to czego potrzebujesz do działania i tworzenia.

Kreatywne rzeczy do domu

Dzięki DIY Twój dom może zostać przyozdobiony w jakikolwiek sposób sobie wymyślisz. Wszystko możesz wykonać samodzielnie, z mniej lub bardziej wykończonych elementów - sklejek, markerów czy sznurków do ozdób w klimacie boho. A może potrzebujesz do swojego projektu pistoletu z klejem na gorąco? Nie ma problemu, mamy go dla Ciebie. Razem z zwykłymi albo brokatowymi wkładami. Przecież nie możemy zawieść Twoich oczekiwań.

Kreatywne zabawki edukacyjne

W ofercie abc-home znajdziesz nie tylko elementy do kreatywnego działania dla dorosłych. Dla dzieci także znajdziemy coś do działania. Edukacyjne zabawki z sklejki, które najmłodsi zbudują samodzielnie to idealny sposób na naukę o prawach fizyki czy podstawach elektroniki. To także okazja do wspólnie spędzonego czasu i stworzenia czegoś razem.

pixelpixelpixelpixel