Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akwarystyka

( ilość produktów: 22 )

Akwarystyka to nie tylko pasja i chęci, ale także odpowiedni sprzęt. Jak z pierwszymi nie jesteśmy w stanie pomóc w żaden sposób, tak w temacie akcesoriów już możemy się przydać. W ofercie abc-home znajdują się drobnostki do akwarium, które mogą mieć ogromny wpływ na jego funkcjonowanie.

Rodzaje zaworów do akwarium

Zawory w akwarium pełnią bardzo ważną role nie tylko kontrolującą, ale także ochronna. To dzięki nim jest regulowany przepływ wody - samoczynnie lub tez nie. Wszystko zależy od wybranego zaworu. W przypadku zaworów zwrotnych, kontrola przepływu, a właściwie cofania się wody odbywa się samoczynnie. Bez udziału człowieka. Jednak jeśli zdecydować się na zaworek dwukierunkowy z regulacją przepływu, wtedy kontrola odbywa się przy udziale człowieka i z jego wyborem.

Silikonowe przyssawki do wyposażenia akwarium

Ilość elementów z jakich składa się wyposażenie akwarium jest ogromna. Dlatego łatwo przeoczyć te niewielkie i mniej oczywiste. Wśród nich mogą znaleźć się silikonowe przyssawki z uchwytem. To właśnie one utrzymują w wybranym miejscu elementy takie jak termometr, grzałka czy rury. Dzięki niewielkim silikonowym przyssawkom łatwo utrzymasz porządek i przejrzystość w swoim akwarium. Dodatkowo, o wiele łatwiej będzie Ci odczytać niezbędne parametry.

Termometr do akwarium

Termometr jest bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów jakie znajdują się w akwarium. Pozwala kontrolować życie w zbiorniku wodnym, zapobiegać i leczyć choroby wśród mieszkańców akwarium. Jeśli nie lubi popularnych prostych rozwiązań, w naszej ofercie znajdzie się coś dla Ciebie - paskowy termometr do akwarium. Miernik w postaci samoprzylepnej naklejki to zaskakujące rozwiązanie dla Ciebie, które na pewno nie pozostanie niezauważone.

pixelpixelpixelpixel