Darmowa dostawa od 500,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Porządki

( ilość produktów: 26 )

Czystość kuchni to jeden z najważniejszych elementów gotowania. A utrzymanie kuchni potrafi być wyzwaniem. Własnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę produktów ułatwiających porządki.

Myjki i szczotki kuchenne

Zmywak kuchenny to obowiązkowy element każdej kuchni. Bez niego utrzymanie czystości naczyń może stać się utrapieniem. Własnie dlatego, oferujemy ich rożne rodzaje. Od prostych myjek silikonowych, których utrzymanie w czystości jest banalnie proste, aż po szczotki kuchenne z dozownikami płynu. Wbudowany dozownik płynu ułatwia porządki pozwalając na nieprzerwane działanie.

Gąbka do zabrudzeń i rdzy oraz skrobaki

Chyba każdy spotkał się w kuchni z rdzą na metalowych elementach czy z tłustymi i trudnymi do usunięcia plamami. Właśnie na takie sytuacje oferujemy gąbki do rdzy i zabrudzeń. Działająca niczym magiczny zmywak, usunie niemal każde zabrudzenie.
Dodatkowo posiadamy w ofercie skrobaki do płyt ceramicznych, które równie dobrze poradza sobie z mocnymi zabrudzeniami na delikatniejszych powierzchniach. Poza skrobakami z metalowym ostrzem, posiadamy takie do których dokupic można wymiene plastikowe ostrze.

Organizacja przy koszu na smieci

Kosz na śmieci to miejsce pełne zarazków i organizacyjnych wyzwań. Dlatego pomożemy ci je usprawnić. Dzięki naszym klipsom worek na śmieci przypniesz do kosza uniemożliwiając mu ślizganie się. Wiszący uchwyt na worki na śmieci sprawi, że nie będziesz zmuszona z każdym śmieciem czy odpadkiem szukać kosza. Zbierzesz je szybko i wygodnie tuz przy miejscu działania, a potem wystarczy wyrzucić zaledwie jeden worek. Pomoże to także usprawnić segregacje odpadów.

pixelpixelpixelpixel