Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przechowywanie

( ilość produktów: 19 )

Przechowywanie w kuchni to bardzo ważny aspekt. Od złego przechowywania produkty mogą się psuć i niszczeć. Co skutkuje niczym innym jak wyrzucaniem jedzenia, a więc i pieniędzy. Jak zadbać o przechowywanie w kuchni?

Klipsy do zamykania torebek i woreczków

Chyba każdy wie jak męczące potrafią być produkty sypkie z otwartym opakowaniem. wysypujące się płatki śniadaniowe czy torebki z suszonymi owocami potrafią zabrudzić nie jedna powierzchnię. Dlatego w naszej ofercie posiadamy klipsy z zatrzaskiem do zamykania torebek i woreczków. Dzięki zatrzaskowi dostęp do opakowania jest bardzo wygodny i prosty. Bez konieczności otwierania całego opakowania można dostać się do wybranego produktu.

Moskitiery do żywności

Przechowywanie jedzenia nie dotyczy tylko samej kuchni ale także imprez okolicznościowych. Kto z nas nie spędził choć jednej uroczystości plenerowej na odpędzaniu owadów od talerzy pełnych jedzenia? Na takie okazje posiadamy moskitiery chroniące żywność, a zapewniające dostęp powietrza. Jest to idealne rozwiązanie by jedzenie pozostało świeże, ale bez kontaktu z chociażby owadami.

Przechowywanie przypraw

Kuchnia to także miejsce pełne aromatów i suszu. Suszone przyprawy, owoce czy herbaty. Sposobów na ich przechowywanie jest mnóstwo. My proponujemy wykorzystać do tego materiałowe woreczki. Eleganckie, delikatne i pasujące do wielu wnętrz sprawdza się w przechowywaniu przeróżnych suszy. Jednak jeśli chcesz czegoś bardziej nowoczesnego co sprawdzi się nie tylko w Twojej kuchni ale będzie tez stylowym prezentem, wypróbuj probówki z korkiem. Nasyp do środka herbatę lub ciekawe przyprawy i stwórz z nich ciekawy prezent dla drugiej osoby.

pixelpixelpixelpixel