Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki edukacyjne

( ilość produktów: 61 )

Nie od dziś wiadomo, że zabawa to najlepszy sposób na naukę. Idealne połączenie, które sprawia, że nauka nie jest torturą, a przyjemnością. I to nie tylko dla najmłodszych. Jak wszyscy wiemy, wiedzę warto poszerzać bez względu na wiek, dlatego nasze edukacyjne zabawki kierujemy do każdej grupy wiekowej.

Edukacyjne zabawki z sklejk

Wydawać się mogą czymś dziwnym i nie do końca działającym, ale to tylko złudne wrażenie. Tak naprawdę, zabawki edukacyjne z sklejki są nieuzupełnionym wymiarem zarówno zabawy jak i edukacji. Idealnie łączą w sobie te dwa zagadnienia. Edukują, bo niemal każda z nich przedstawia ciekawe zagadnienie fizyczne czy też elektroniczne. Bawią, bo oprócz samej radości z konstruowania (banalnie prostego, bez obaw). Dają możliwość także spersonalizowania danej zabawki poprzez farby czy pisaki. Sklejka jest idealnym materiałem do ozdabiania, malowania i wszelkich modyfikacji estetycznych.

Modele samolotów i rzutek

Dla fanów podniebnych podboi też coś się znajdzie. Mamy szeroką gamę modeli samolotów do samodzielnego złożenia i poznawania jego możliwości. Posiadamy zarówno takie z napędem gumowym jak i zasilane silniczkami. Tak by każdy, bez względu na poziom wiedzy i możliwości był w stanie skorzystać naszych edukacyjnych zabawek.

pixelpixelpixelpixel